רובינשטיין ניהול פיננסי למשפחה - שירותים פיננסיים נוספים

שירותים פיננסיים נוספים

בשלבי חיים שונים, בנוסף להתנהלות פיננסית שוטפת, אנחנו מדי פעם נדרשים לקבל החלטות חד פעמיות בסוגיות פיננסיות מורכבות עם משמעות כלכלית גבוהה עבור המשפחה.

אזי איך כדאי להחליט?
  • מקבלים החלטה לפעול מתוך בחירה ולא מתוך כורח.
  • בחירה במהלכים ידועים מראש.
  • לא מחכים לדקה התשעים.
  • בודקים, מבררים, מתייעצים ומחליטים.
 
בעזרת "רובינשטיין סוכנות שירותים פיננסים" תוכלו לקבל שרות מקצועי ביותר שיחסוך לכם הוצאות מיותרות, יגדיל לכם את ההכנסות ויעניק לכם את התנאים הטובים ביותר,  בנושאים כמו משכנתא, מסים, הלוואות ועוד.

כלכלת המשפחה

ייעוץ לגבי חסכון והתייעלות במערך ההוצאות המשפחתיות - כדי להגיע להבראה ובטחון כלכלי. בדיקת תזרים המזומנים, בדיקת תיק ההלוואות, קביעת תקציבים ברורים וניתנים ליישום, ניתוח יסודי של הוצאות משפחתיות לפי נושאים שונים, שימוש בכרטיסי האשראי ועוד - לצורך הכוונה כיצד ניתן לחיות ולהתנהל נכון ונבון, בהתאם להכנסות ולהפיק מקסימום תועלת. 

ייעוץ משכנתאות

תוכלו להגיע לחיסכון בין עשרות למאות אלפי שקלים בטווח ארוך ע"י שרות של יועץ משכנתאות חוץ בנקאי בלקיחת משכנתא חדשה או מחזור משכנתא קיימת.
כמו כן לצמצם תשלומים רבים נוספים ומיותרים כמו העמלות של הבנקים בטווח המיידי.

ייעוץ מס

נושא המסים הוא סבוך, מורכב וכולל הרבה חוקים. ייעוץ מס מקצועי יחסוך לכם הרבה כסף, זמן יקר וכאבי ראש מיותרים בנושאים כמו ייצוג מול רשויות המס, בדיקת החזרי מס, תכנון מס, מילוי דו"חות ועוד.

ייעוץ פרישה

למתעתדים לצאת לפנסיה או לפרוש מעבודה ניתנים ייעוץ והכוונה בנוגע לכספי הפיצויים,  מימוש זכויות והטבות מס על פי החוק, ייצוג מול רשויות המס, התאמה אישית של תשלומי קצבה צפויים לרמת חיים רצויה ובחירת מסלולי השקעה של כספים הוניים.
מענקי הפרישה והפנסיה חייבים במס - מוצע לתכנן היטב את תהליך הפרישה ובכך לחסוך כסף רב.

הלוואות חוץ בנקאיות

שוק הלוואות חוץ בנקאיות מהווה אלטרנטיבה ראויה למערכת בנקאית. לרב ניתן לקבל הלוואה מגורם חוץ בנקאי כמו קרן פנסיה, חברת ביטוח, קופת גמל או קרן השתלמות בתנאים טובים יותר מאשר בבנק.
גם למי שפקידת בנק רודפת אחריו על מנת להעניק לו הלוואה ב"תנאים אטרקטיביים"
בהחלט כדאי לבדוק בגופים לגיטימיים אחרים ולא פחות ידועים ויציבים מבחינת פיננסית.

פקדונות בבנק

בעזרתנו תוכל למצוא בנק שמעריך ומתגמל יותר את הכסף שלך.
למרות הריבית הנמוכה שהבנקים נותנים על הפקדונות, קיימת תחרות עזה בין הבנקים על פקדונות גדולים (לרב מעל חצי מיליון שח) שאתה יכול להרווח מזה אלפי שקלים נוספים.

 
משתלם לחשוב על המחר
אנחנו זמינים בכל עת להתייעצות ולקביעת פגישת הכרות ללא התחייבות

טלפון: 054-2920922
mobile, mobile, phone, handheld
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
facebook3, facebook, social, dualtone
    
האמור באתר זה אינו מהווה ייעוץ/שיווק השקעות ו/או ייעוץ/שיווק פנסיוני ו/או תחליף לייעוץ/שיווק כאמור המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.